سایت تغذیه و رژیم درمانی بر پایه سال‌ها تجربه در صدور برنامه آنلاین و تکیه بر به روزترین روش‌های مشاوره  (تغذیه و روانشناسی) این اطمینان را به شما می‌دهد که به روشی آسان و ایمن به وزن ایده‌آل‌تان برسید.

چگونه به اهداف تغذیه‌ای‌تان برسید؟

برای رسیدن به اهداف تان نکات زیر را همیشه مد نظر خودتان داشته باشید:

 1. با تغییرات کوچک شروع کنید: جدا از تغییرات عمده‌ای که در رژیم کنونی‌تان انجام می‌دهید تغییراتی ولو کوچک در عمل یا فکر‌تان ایجاد کنید که نه تنها الان بلکه تا آخر عمرتان نیز بتوانید از آن تبعیت کنید.
 2. هر روز شروع تازه‌ای است: درست است برنامه غذایی شما برای رسیدن به هدفی خاص طراحی شده است اما در بهترین برنامه ریزی‌ها هم ممکن است خللی ایجاد شود.

اگر به هر دلیلی یک روز را از دست دادید دست از تاسف خوردن بردارید. همین الان بر روی رژیم تان تمرکز کنید و آنچه که گذشته را به عنوان یک درس و نه خاطره‌ای تلخ به خاطر بیاورید.
 • فعالیت داشته باشید: اصلا مهم نیست چطور و به چه میزان! اما بیشتر از قبل فعال باشید. دوچرخه‌سواری، رقص، پیاده روی یا باغبانی تفاوتی ندارد. مهم فقط، فقط و فقط تحرک بیشتر از وقت که توانستید یک مرحله فعالیت‌تان را افزایش دهیدو بعد از تثبیت آن اطمینان از دایمی بودن آن تغییر به سراغ تغییر و تحرک بعدی بروید.
 • رفیق باب پیدا کنید: حتما شنیده‌اید که «هر بلایی سرم آمد از رفیق نابابه!». ظاهرا این دلیل تا حدی واقعیت دارد و تنها یک توجیه نیست. پس به دنبال کسانی باشید که با شما همراه شوند هم در تحرک بدنی و هم در رعایت برنامه غذایی!.
 • پیروزی‌های‌تان را جشن بگیرید: هدف بزرگ‌تان را به چند هدف کوچک تقسیم کنید و با رسیدن به هر هدف برای خودتان جشن بگیرید و به خودتان هدیه بدهید. دقت کنید هدیه‌تان هر چه بیشتر با هدف‌تان همخوانی داشته باشد احتمال رسیدن به هدف بعدی را افزایش داده‌اید. مثلا وقتی که توانستید به اولین هدف وزنی‌تان برسید خریدن یک کفش ورزشی نو کمک می‌کنید تحرک بدنی‌تان نیز افزایش پیدا کند.
 • بازگشت به بالا

  ویژگی‌های برنامه غذایی سایت

  کاملا اقتصادی

  این برنامه هزینه‌ای اضافی برای استفاده از غذاهای خاص یا روش‌های تهیه خاص به شما تحمیل نمی‌کند.

  طراحی منحصربفرد

  با کاربری بسیار آسان و بسیار قابل انعطاف برای استفاده توسط همه فرهنگ‌های غذایی کشورمان ساخته شده است.

  لذت غذا خوردن با خانواده

  برای رعایتش لازم نیست غذایی جدا از غذای خانواده بخورید یا سفره‌تان را جدا کنید.

  پشتیبانی و پایش

  همیشه در حال پایش نحوه رژیم گرفتن‌تان هستیم و هر وقت سوالی داشته باشید پاسخ‌گوی‌تان خواهیم بود.

  تثبیت و حفظ نتیجه

  طراحی  رژیم و آموزش‌های همراه آن کمک می‌کند تا بتوانید وزن‌تان را تثبیت کنید و حفظ نمایید.

  قابل استفاده در همه جا

  دیگر نگران میهمانی و مسافرت نباشید. این رژیم در همه جا قابل اجراست و هیچ مانعی برای اجرای آن وجود ندارد.

  alt-icon

  رژیمی کاملا انعطاف پذیر

  احتمالا شما قبلا هم یک یا چندبار رژیم گرفته‌اید و طعم نرسیدن را چشیده‌اید! تفاوتی ندارد که می‌خواستید وزن کم کنید یا وزن‌تان را افزایش دهید یا ثابت نگه‌دارید! قند و چربی‌خون‌تان بالا بوده یا فشار خون‌تان بالاست.! وقتی نتیجه نمی‌گیرید یعنی جایی از کار می‌لنگد. اگر چه در بسیار از موارد که رژیم را از کسانی غیر از دانش‌آموختگان تغذیه می‌گیرید پیشاپیش شکست خورده‌اید اما برخی از موارد برنامه‌تان را از کسانی که می‌گیرید که در این رابطه آموزش دیده‌اند و سال ها تجربه دارند. 

  مشکل از شماست؟ مگر خودتان اقدام نکرده‌اید؟ مگر اراده و عزم تان بر تغییر نیست؟ پس مشکل ازکجاست؟ 

  من با سابقه‌ای که از سال‌ها مشاوره مراجعینم دارم و شما می‌توانید آن را در کتابم با نام «99 نکته برای موفقیت در هر برنامه غذایی» مطالعه بفرمایید و همچنین دانشی که در زمینه روان‌شناسی کسب کرده‌ام و بر تکیه بر هر دو دانش که در دانشگاه آموخته و برای اقدام در آن‌ها صاحب مهارت هستم شما را با مشکلاتی که دانسته و ندانسته، خواسته و ناخواسته شما را در رسیدن به اهداف تان ناکام‌ می‌گذارند مواجه کرده و به شما کمک می‌کنم تا بتوانید بر آن‌ها غالب شوید. 

  چرا ما؟

  چرا برنامه غذایی سایت تغذیه و رژیم درمانی؟

  ۱ با پشتوانه دانش تغذیه و روان‌شناسی برنامه‌ای جامع برای‌تان تدارک دیده‌ایم. 

   

  ۲برای مقاومت روحی و جسمی‌ (استپ تغییر وزن) تان هم برنامه‌ داریم و نمی‌گذاریم ناامید شوید.

  50-50

  ما 50 درصد راه را برای‌تان هموار کرده‌ایم حالا نوبت 50 درصد شماست. نگران نباشید: همراه‌تان هستیم.

  دریافت رژیم

  مهارت‌های ما


  برنامه غذایی
  برنامه مکمل
  شناخت موانع روحی و روانی
  پشتیبانی

  Login